Randevu

Doktorsitesi.com Online Randevu Servisi ve Özel Hat Servisi ile sizi bir adım öne taşır.

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında diğer tüm sektörlerde olduğu gibi sağlık sektöründe de yaşanan ciddi dönüşüm, tüm işlemlerin internet üzerinden yapılması gerekliliğini giderek yaygınlaşıyor. Başka hastaların tecrübe ve görüşleri, doktorun deneyim ve bilgilerinin şeffaflığına dayanan yeni yapıda online randevu imkanı ve kişiye özel sağlanan hizmetler dijital dünyada doktorları bir adım öne taşıyor. Bu bilinçle hareket eden doktorsitesi.com, sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak hazırlanmış randevu modelleri ile size maksimum faydayı sağlamayı hedefliyor.

Randevu
Online Randevu Servisi

Online Randevu Servisi

Doktorsitesi.com, hastaların tercih ettikleri doktorlardan 7/24 hızlı ve kolay bir şekilde online randevu talebi oluşturabilmelerine imkan verir.

Hastalar yalnızca profilinizde ve arama sonuçlarında yer alan mini profilinizdeki takviminizden uygun gün ve saatleri seçerler ve ‘Online Randevu Formu’ nu doldururlar. Ardından çağrı merkezimiz hastaların taleplerini teyit eder ve bilgilerini size ya da asistanınıza iletir. Doktorsitesi.com, doğası gereği yoğun bir iş temposuna ve sürekli değişen programlara sahip olan mesleğinize saygısıyla, sizin yerinize randevu vermez, hastalarınız ile aranıza girmez. Randevu sürecinin her aşamasında destek verir, hastaların size en hızlı ve kolay şekilde ulaşmalarını sağlar.

Size Özel Hat Servisi

Doktorsitesi.com, size daha iyi hizmet verebilmek adına, sizi arayan hastaları raporlayabilen, size özel bir hat tanımlar.

Hattınız profilinizde ve mini profilinizde iletişim bilgileri ve harita bilgileriniz ile birlikte görüntülenir. 0(850) kodu ile başlayan bu hat tercihiniz doğrultusunda sizin, asistanınızın, muayenehane ya da hastanenizin telefon numarasına entegre edilir.

Doktorsitesi.com profilinizden tüm çağrılarınızı anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Çağrılarınız ile bilgilendirmeler mail adresinize ve seçeceğiniz başka mail adreslerine anlık olarak gönderilir ve meşgul olmanız ya da telefona cevap verememeniz durumunda oluşabilecek iletişim kayıpları önlenir. Ayrıca aylık çağrı raporlarınız da mail yolu ile sizinle paylaşılır.

Sabit olarak size tanımlanan ve entegre edildiği telefon numarası değişebilen bu numara ile adres değişiklikleri, kurum değişiklikleri gibi olası durumlarda da iletişim eksikliği nedeniyle oluşabilecek hasta kayıplarının önüne geçilir.

Size Özel Hat Servisi